لباس های هالووین لباس بادی

خوش آمدید به پارک گوشه خرید یک حزب حزب! شرح محصول 【PREMIUM مواد با کیفیت و ساخت و ساز】 صحنه و لباس هالووین با 100٪ پلی استر ساخته شده است که قوی و با دوام است، بنابراین شما هرگز نباید در مورد هر اشک و سوراخ نگران باشید. ما با دقت ...

جزئیات محصول

خوش آمدید به پارک گوشه

خرید یک حزب حزب!

توضیحات محصول

نام محصول

Creations Cowboy Inflatable سواری هوا اسب هوا Blow-up لباس

طرح

اسب

رنگ

رنگ قهوه ای

ماده

پارچه


معرفی محصول

【مواد با کیفیت بالا و ساخت و ساز】 لباس هالووین با 100٪ پلی استر است که قوی و با دوام است، به طوری که شما هرگز نباید در مورد هر اشک و سوراخ نگران باشید. ما قبل از حمل و نقل به دقت هر محصول را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که این بی عیب است بنابراین شما می توانید آن را در وضعیت بالا دریافت کنید.

【ضرب و شتم در SECONDS】 بدون نیاز به نگرانی در مورد اتلاف وقت و انرژی گرفتن لباس خود را تمام در زمان برای حزب بزرگ تنظیم شده است. لباس بادوام هالووین برای بزرگسالان بسیار آسان است و باید باتری باتری با کیفیت بالا داشته باشد که در عرض چند ثانیه آن را منفجر می کند و در تمام طول شب باقی بماند.

【حزب در COMFORT】 لباس هالووین بادوام نه تنها خنده دار و منحصر به فرد است، بلکه بسیار راحت است، بنابراین شما می توانید حزب در تمام طول شب! لباس منفجر کردن شما فضای زیادی را جابجا می کند، بنابراین شما مجبور نیستید لباس های تنگ و ناراحت کننده خود را محدود کنید و آن را تهویه کنید، بنابراین در عرصه رقص عرق نمی کنید.


محصولات مرتبط

· مواد PREMIUM: لباس هالووین از 100٪ پلی استر ساخته شده است که قوی و با دوام است، بنابراین شما هرگز نباید در مورد اشک یا سوراخ نگران باشید. ما قبل از حمل و نقل به دقت هر محصول را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که این بی عیب است بنابراین شما می توانید آن را در وضعیت بالا دریافت کنید.

· FANCY COSTUMES: لباس به عنوان یک بالن بزرگ، گوریل، T-rex، یا سوار تکشاخ، یک گاوچران یا کشتی گیر سومو، و توجه همه را بر شما! ایده آل برای کریسمس، هالووین، Cosplay، Oktoberfest، خیریه سرگرم کننده اجرا می شود و یا فقط یک روز عادی!

· نیاز به 4 x باتری AA (شامل نمی شود)؛ باتری های AA برای استفاده از دمنده برای تورم. پمپ هوا و دمنده گنجانده شده است. باتری های قابل شارژ AA قابل استفاده هستند

· ضربه بزرگ در جمعیت. تنظیم آسان آسان به حرکت در مورد آسان برای پیاده روی، پرش، نشستن، اجرا. سرگرم کننده بزرگ کتابچه راهنمای کاربر مفصل گنجانده شده است.

· توجه: لطفا قبل از قرار دادن لباس، حلقه بیرونی را برای جلوگیری از فن نگه دارید، در صورتی که حلقه در طول shippment شل شود، فن از بین می رود. اگر لباس را نمی توان به طور کامل پر کرد، حلقه را از بین ببرید و فن را به طرف جلو بچرخانید تا باد را بهتر بسوزانید، همچنین طناب ها را به همان اندازه تنگ کنید.


سوالات متداول:

1. سوال: اگر شما مجبور به شمردن هستید؟

پاسخ: کاملا در معرض آن است. هر بار که لازم است مهر و موم را از بین ببرید، مهر و موم را بر روی صحنه بکشید و آن را از بین ببرید.


2. سوال: کسی می تواند 5 "2" را بپوشد

پاسخ: بله، من 6'3 "هستم و توانستم آن را بپوشم. همانند مقالات قبلی، اطمینان حاصل کنید که هیچ هوایی برای بهترین نتایج فرار نکنید. این به وسیله لباس هایی که می پوشید و چقدر تنگ می شود رشته قرعه کشی را در کمر و مچ پا.


3. سوال: مستعمره برهنگی ما در حال جستجو برای یک سال نو مبارک برای بچه ها است. دقیقا چگونه چسبنده این می شود در اواسط ماه اوت؟

پاسخ: خوب اگر نگران نباشید، با کمی روغن نارگیل ارغوانی کنید!


Hot Tags: لباس های هالووین لباس costume، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی، خرید

پرس و جو

You Might Also Like