کلاه مکزیکی كلاه مکزیکی

خوش آمدید حزب گوشه! توقف حزب چیزهای خرید! محصول توضیحات طلا گسترده brim کلاه مکزیکی نی کلاه مکزیکی مکزیک نی کلاه مکزیکی استفاده ما: 1. ما قبول خریدار طرح و آرم خود را متعلق به کلاه بپذیرند. 2-ما قبول سفارش حتی 1 قطعه سبک از دسترس ما را در...

جزئیات محصول

خوش آمدید حزب گوشه!

توقف حزب چیزهای خرید!

توضیحات محصول

لبه های گسترده طلا کلاه مکزیکی نی کلاه مکزیکی مکزیک نی کلاه مکزیکی

اندازه محصول:

حدود 52 ~ ~ 60 cm

رنگ:

قرمز و زرد و آبی، نارنجی، سبز

مواد:

نی

نصب شده:

بله

نمونه:

ما نمونه رایگان, اما لطفا لطفا پرداخت هزینه تحویل اکسپرس ارائه می.مزیت های ما:

1-ما قبول خریدار طرح و آرم خود را متعلق به کلاه بپذیرند.

2-ما قبول سفارش حتی 1 قطعه سبک از دسترس ما در سهام محصولات.

فدورا کلاه cloche کلاه جمع کردن کلاه، کلاه کلیسا، گاه به گاه کلاه، کلاه در فضای باز، کلاه، رودريها، کلاه، کلاه، بره، Fasinator، کلاه kufi, کلاه بچه، کلاه منحصر به فرد، مد مکزیک کلاه مکزیکی کاه کلاه و غيره

3-ما ارائه قیمت های واقعا رقابتی، تنها حدود 10 درصد به عنوان قیمت ترین فروشگاه است.

4-ما گذشت به تطابق ممیزی برای بسیاری از شرکت های معروف به عنوان واژینیت باکتریایی و غیره، محصولات ما می تواند بسیاری از test به عنوان آزو رایگان, colorfastness, ph ارزش و تنش قدرت برآورده.

5-ما پرس و جو بیشتر در یک بار شما می توانید پاسخ و آخرین بیش از 8 ساعت، ما کلاه ما در سهام در یک روز و leadtime خیاط ساخته شده محصولات 10 تا 20 روز خواهد بود ارسال می تواند تضمین.


پیشنهادات خود را به فروشندگان آمازون:

هزینه حمل و نقل از طریق حمل سریع بین الملل بسیار بالا است

اگر می خواهید به فروش در آمازون و همچنین کالاهای خود را ندارد به اندازه کافی به توسط دریا کشتی، ما نشان می دهد به فروش این نوع کلاه را انتخاب نکنید، هزینه حمل و نقل به مراتب گرانتر از کلاه خود است، شما قيمت استفاده از فروشنده های دیگر را داشته باشد.

اگر می خواهید به فروش در آمازون و همچنین شما خواهد شد بسیاری از انواع کالا خرید، پیشنهاد می کنیم شما انتخاب توسط دریا، این نوع حمل و نقل هزینه ارزان تر است و شما می توانید قیمت استفاده از فروشنده های دیگر را داشته باشد.


پیشنهادات خود را به عمده فروشان بزرگ:

ما شما به منبع کالا توسط تم و یا خط تولید نشان می دهد،

اگر شما کلاه فروش، به عنوان مثال، شما همه می توانید خرید کلاه حزب تم برای گسترش بازار خود و یا شما نیز می توانید خرید تمام منابع حزب در قالب یک حزب.


Hot Tags: کلاه مکزیکی نی کلاه مکزیکی، چین، تامین کنندگان و تولید کنندگان و کارخانه, فروش عمده فروشی، سفارشی،

پرس و جو

You Might Also Like