خالکوبی اسکار زامبی هالووین

خوش آمدید به پارک گوشه خرید یک حزب حزب! توضیحات محصول توضیحات محصول ☛ 【واقعی و طبیعی HALLOWEEN TATTOOS】 آ: HIGHEVER تاتو زخم زخم هالووین نگاه بسیار واقعی و طبیعی، که با الگوهای منحصر به فرد و خلاقانه برای مطابقت با حزب هالووین کاربر طراحی شده است ...

جزئیات محصول

خوش آمدید به پارک گوشه

خرید یک حزب حزب!

توضیحات محصول

نام محصول

هالووین Zombie Scars خالکوبی با جعلی Scab خونین آرایش دکوراسیون هالووین

اندازه

10.2 * 8cm

رنگ

همانند تصویر

ماده

کاغذ


معرفی محصول

☛ 【NATURAL HALLOWEEN TATTOOS】 آدیداس: HIGHEVER تاتو زخم زخم هالووین نگاه بسیار واقعی و طبیعی، که با الگوهای منحصر به فرد و خلاقانه برای مطابقت با حزب هالووین حزب Cosplay و هالووین کاربر طراحی شده است. ترفند بزرگ برای اعتراض و ترساندن دوستان خود. HIGHEVER هاتووین تاتو موقت 2-7 روز گذشته با توجه به موقعیت شما آن را نگه دارید. چنین برچسب زامبی ضد زنگ ترسناک آرم برای مطابقت با لباس زامبی هالووین، آرایش زامبی.

☛ 【TONS OF VARIANT FOR HALLOWEEN KAK MAKEUP】 أ: HIGHEVER هالووین ترس Fake Blood Trauma Scar شامل 3 (بزرگ) +5 (کوچک) بسته انواع مختلف جعلی تاتو زخم زخم. احساسات و شگفتی بیشتری را برای کاربران به ارمغان بیاورید. شما می توانید به کمر، سینه، گردن، بازوها، پشت، پاها، بیکینی، هر موقعیتی که دوست دارید بچسبید. Halloween funny 3d scar face decal facial makeup آرایش بدن برای آرایش هالووین، آرایش زامبی، آرایش اسکار، آرایش خون، آرایش ابرو، آرایش زخم، و غیره طراحی شده است.

☛ 【SAFE & WATERPROOF】 آ: همه برچسب های خال کوبی هالووین ما مطابق با استانداردهای بین المللی است. خالکوبی تکه تکه تکه خون توسط جوهر سبز سالم و محیط زیست سبز ساخته شده است، همچنین چسب هالووین بر زخم ها نیز نامیده می شود. بدون آسیب به پوست. لطفا احساس خال کوبی برای هالووین استفاده کنید.

☛ 【WIDELY استفاده می شود】 آ: بسیار آسان برای استفاده از HIGHEVER هالووین موقت خال کوبی. شما می توانید خالکوبی از ضد آب ضد هالووین در پوست، تلفن های همراه، سفال، فلز، شیشه و دیگر استفاده کنید. بالا بردن تاتو زامبی برچسب زخم جعلی، شما سزاوار داشتن.

☛ 【چگونه برای از بین بردن تتو هالووین】 ى: به سرعت تاتو های اسکار جعلی هالووین را با روغن کودک، روغن زیتون خانم یا روغن کودک، روغن نارگیل یا روغن زیتون حذف کنید. فقط به روغن خال کوبی تقلبی تقسیم کنید و آن را پاک کنید، این ساده است!


محصولات مرتبط

1. تاتو های اقتصادی Scar set: مجموعه ای از برچسب های تاتو زخم زخم هالووین که دارای طراحی های مختلف است، بنابراین خالکوبی های زامبی می تواند به طور تصادفی ترکیب شده برای ایجاد سبک منحصر به فرد خود را. هر اسکار جعلی روی پوست بسیار زنده و واقع گرایانه است، شما می توانید خال کوبی اسکار بر روی دست ها، شانه ها و هر قسمت دیگر بدن خود قرار دهید. از وقت شاد خود لذت ببرید!

2. محیط زیست و ایمنی: خالکوبی هالووین ساخته شده از مواد غیر سمی، برچسب تاتو اسکار برای پوست بی ضرر است، همه بزرگسالان و کودکان می توانند بدون هیچ گونه نگرانی از آن استفاده کنند. فقط برای پوست حساس باشید.

3. ضد آب و یکبار مصرف: قبل از خشک شدن خالکوبی زخم، آن را در عرض 2 ساعت لمس نکنید، کیت آرایش زامبی استفاده از تکنولوژی جدید به روز شده، بنابراین آن را نیز ضد آب و عرق ضد، مناسب برای حزب هالووین است.

4. آسان برای استفاده و تمیز: ابتدا سطح حفاظتی تاتو زخم را پاک کنید، سپس پشت آن را کاملا با آب مرطوب کنید، آن را بعد از 20 ثانیه خاتمه دهید. تاتو موقت هالووین را می توان به راحتی با شستشو با آب یا الکل برداشته می شود. بدون درد و بدون ظروف سرباز یا مسافر به راحتی قابل اعمال و جداسازی است.

محدوده 5.Adaptation: خونریزی جعلی کیت آرایش زخم اسکار مناسب برای هالووین، روز مرده، حزب شب، به شما می دهد اسرار آمیز و وحشتناک. بزرگ ترفند به طرز شگفت آور و ترساندن دوستان خود.سوالات متداول:

1. سوال: آیا اعمال و حذف آسان است؟

پاسخ: بله، از مواد غیر سمی ساخته شده است، شما می توانید آن را به عنوان آموزش اعمال کنید.

2. سوال: در کجا می توانم برچسب های خال کوبی موقت را وارد کنم؟

پاسخ: این به شماست. شما می توانید آن را در چهره، سر، پا و دست خود اعمال کنید.

3. سوال: تاتو زخم ضد آب است؟

پاسخ: مطمئنا خالکوبی اسکار میتواند به جای شستشو به زودی 5-7 روز طول بکشد.


Hot Tags: خالکوبی زامبی هالووین، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی، خرید

پرس و جو

You Might Also Like