کارت پستال تولد صورت فلکی

خوش آمدید به پارک گوشه خرید یک حزب حزب! توضیحات محصول توضیحات محصول * کیفیت منحصر به فرد: همه طرح های جذاب ما در کاغذ با کیفیت بالا ساخته شده است که دوام، قابلیت اطمینان، و لذت بردن از عزیزان خود را طولانی پس از روز خاص خود را! *روز تولد...

جزئیات محصول

خوش آمدید به پارک گوشه

خرید یک حزب حزب!

توضیحات محصول

نام محصول

کارت تولد شخصیت ناز مادر بزرگ خواهر گران عمه دختر همسر

طرح

صورت فلکی و حیوانات

رنگ

سیاه با نامه طلا

ماده

کاغذ


معرفی محصول

* کیفیت منحصر به فرد: تمام طرح های جذاب ما در کاغذ با کیفیت بالا ساخته شده است که ضمانت دوام، قابلیت اطمینان، و لذت بردن از عزیزان خود را طولانی پس از روز خاص خود را!

* کارتهای تخفیف روز تولد شامل کارتهای با طلا و جواهرات است که واقعا کمک می کند تا کارت تولد کارت کار هنری، کارت با طرح های زیبا زیبا و کارت های جهانی برای کارت های تبریک هر زمان خاص.

* INSIDE MESSAGE: ما هیجان زده می شود اعلام کرد که ما پیام های سفارشی ما را به روز کرده ایم تا منافع و انتظارات مشتریان ما را به نمایش بگذاریم.

* پاکت استفاده از نوار چسبناک را آسان می کند تا آن را خالی کند، کمی رطوبت را اضافه کنید و خوب به آن بروید! تمام پاکت ها به ابعاد کارت ها کاملا مناسب است.

* گارانتی: اگر طرح کارت های تولد ما را دوست ندارید، می توانید به سادگی با پول خود بازگردید. تو خوشحال هستی، ما خوشحالیم!


محصولات مرتبط

* مجموعه جعبه های سرگرم کننده و جشن شامل همه چیزهایی است که شما باید در طول سال جشن جشن بگنجانید: هر کارت به طور جداگانه با دکوراسیون و گرافیک های مختلف ساخته شده است و این جعبه یک معامله باورنکردنی است. هدیه ای عالی برای هر کسی که دوست دارد کارت ارسال کند.

* آرزوهای احساس شده با قلب و روبان های دست ساز، pom-poms، دانه ها و سایر لوازم جانبی، باعث می شود که هر گیرنده به ویژه خاص باشد.

* کارت های هال مارک با کاغذ از جنگل های به خوبی مدیریت می شوند.


سوالات متداول:

1. سوال: آیا این پوشه قابل چاپ قابل چاپ است؟

پاسخ: از پاکت نامه برای چاپ استفاده نکردم، اما آنها فقط پاکت سفید سفید بود که برای کارت های مناسبی خاص استفاده می شد.

2. پرسش: آیا این کارت ها به فردی از فرد دیگری است یا این کارت ها را به نظر می رسد مانند یک گروه از افراد؟ من

پاسخ: من می توانم فرد را به فرد می گویند، اما می تواند هر دو راه بروید! اگر شما "از ما" نوشتید!

3. پرسش: کارت های خود را برای هر دو مرد و زن؟ فکر کردن در مورد سفارش این برای دفتر ما.

جواب: بله، می توانم تأیید کنم که تعداد زیادی کارت مناسب برای هر دو مرد و زن در این مجموعه وجود دارد. تا کنون ما تمام مجموعه های ما را با بیشترین تنوع در ذهن داشته ایم.


Hot Tags: کارت تبریک کارت تولد، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی، خرید

پرس و جو

You Might Also Like